Shimano EW-SD50 Sähköjohto Di2/E-Tube

Hinta: 29,90

Määrä: kpl

Shimano EW-SD50 -sähköjohto on Di2- ja E-Tube-järjestelmien alkuperäinen liitäntäkaapeli, joka yhdistää elektronisen vaihteiston komponentit luotettavasti ja siististi.

EW-SD50 on suunniteltu Shimanon E-Tube-järjestelmään, ja sitä käytetään esimerkiksi vaihtajien, vaihtokahvojen, akkuyksiköiden ja liitäntäboksejen väliseen kytkentään. Ohut ja joustava rakenne mahdollistaa helpon reitityksen rungon sisällä tai ulkopuolella, ja vesitiivis rakenne varmistaa toimintavarmuuden kaikissa ajo-olosuhteissa.

Johto lukittuu tukevasti paikalleen E-Tube-liittimillä, mikä takaa häiriöttömän tiedonsiirron ja virransyötön Di2-järjestelmässä. Alkuperäinen Shimano-osa varmistaa yhteensopivuuden ja pitkän käyttöiän.

Keskeiset ominaisuudet:

  • Alkuperäinen Shimano E-Tube / Di2 -sähköjohto

  • Yhdistää Di2-järjestelmän komponentit

  • Ohut ja joustava rakenne siistiin asennukseen

  • Vesitiivis ja luotettava liitinrakenne

  • Sopii maantie-, gravel- ja maastopyörien Di2-järjestelmiin